Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пазарджик, Ставропол
63 500 €
124 195.21 лв.

(977 €, 1 910.85 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 14:28 на 29 юли, 2025 год.
Обявата е посетена 2955 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
1-ви от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

​Кантора за недвижими имоти ПЕ-ГО продава функционален двустаен апартамент в новопостроена сграда с въведен в експлоатация АКТ 16. Имотът предлага отлично съчетание от съвременно строителство и ниски разходи за поддръжка.
​📍 ОСНОВНИ ДАННИ:
​Етаж: Наличен на 1-ви и на 3-ти жилищен етаж.
​Статус: Сграда с Акт 16 напълно готови документи!
​Допълнително: Към жилището е включен склад на партерния етаж.
​🛋️ РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ:
​Просторен хол с кухненски кът и трапезария;
​Преходна спалня (удобно и компактно решение);
​Баня с тоалетна;
​Тераса.
​🏗️ ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ (ВИСОК КЛАС):
​Проектът е реализиран с най-високо качество на материалите за максимален комфорт:
​Енергоспестяване: 10 см топлоизолация и 5-камерна алуминиева дограма (Клас А) с двоен стъклопакет.
​Инсталации: Шумопоглъщащи ВиК тръби; изградена домофонна и мълниезащитна система; заготовка за климатици; оптична връзка за интернет и ТВ.
​Общи части: Луксозно изпълнение с гранитогрес и безшумен асансьор.
​Сигурност: Блиндирана входна врата.
​✨ ПРЕДИМСТВА:
​✅ Веднага може да започнете довършителни работи!
✅ Минимални енергийни разходи благодарение на съвременните технологии.
✅ Сигурност и спокойствие в чисто нова, качествена сграда.

📞 За информация и огледи:
Надя Пандезова 0898 594 817
Кантора за недвижими имоти ПЕ-ГО
Особености
Тухла
За контакт:
0898594817

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ПЕ-ГО
0898594817; 0899182500